6878 CALACATTA CALDIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 6878 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 6 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 348cm / 137inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3438kg |
| Block | 6878 |
| Color | WHITE |
| Bundle | 7 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 6 |
| Length | 348cm / 137inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 3cm / 1¼inch |
| Weight | 3438kg |